Formularz zamówienia

Cena łączna zamówionych egzemplarzy

180 pln

Dane nabywcy

Sposób dostawy:

Numer Paczkomatu lub PaczkoPunktu możesz znaleźć tutaj

Opcje dodatkowe:

Podsumowanie zamówienia:

Książka - DRoga whisky x 1
180 pln
OPCJE dodatkowe - Wybór numeru książki x 0
0 pln
Dostawa 20 PLN
Razem do zapłaty 200 PLN

Płatność

Dostawa 20 PLN

Regulamin przedsprzedaży

Wydawca - Marcin Imach prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą: Agencja Promocji Media Plus z siedzibą w Warszawie przy ul. Pasaż Ursynowski 11. 

Książka – książka autorstwa Rajmunda Matuszkiewicza pt. Droga Whisky. Format B5, 583 strony. Batch Two – drugie wydanie. Okładka twarda oprawa introligatorska. 

Nabywca – osoba fizyczna lub prawna nabywająca Książkę osobiście podczas wydarzenia (Festiwal, targi) lub elektronicznie poprzez witrynę www.drogawhisky.pl opłacająca należność.

Sprzedaż Książki prowadzona jest na terenie Polski. Istnieje możliwość wysyłki zakupionej książki poza granice Rzeczpospolitej Polskiej. Wymaga to jednak uiszczenia opłaty w wysokości zgodnej z taryfikatorem Firmy DHL dla danego kraju. 

Sprzedaż drugiego wydania Książki prowadzona jest przez Wydawcę w internecie za pośrednictwem witryn www.drogawhisky.pl, a także bezpośrednio podczas eventów i festiwali na których Wydawca będzie się wystawiał oraz w wybranych salonach i punktach partnerskich na terenie całego kraju.

Cena jednego egzemplarza książki wynosi 180 zł. W przypadku zakupu elektronicznego należy dodać 20 złotych kosztów dostawy In Post Paczkomat.

Wydawca zastrzega sobie prawo do promocyjnej sprzedaży książki innej niż cena internetowa wyłącznie na własnych stoiskach podczas eventów i festiwali, na których będzie Wystawcą.

Wydawca zastrzega sobie prawo do dodruku kolejnych edycji wydawniczych Książki lecz bez oznaczenia ilości egzemplarzy i z wyraźnym oznaczeniem kolejnej edycji. 

Administratorem danych osobowych niezbędnych do przeprowadzenia prawidłowego procesu rejestracji i realizacji zamówienia od Nabywcy jest Wydawca. 

Nabywca wyraża zgodę na wykorzystanie przekazanych Wydawcy w procesie zakupu, danych osobowych takich jak adres e-mail oraz telefon wyłącznie do przeprowadzenia procesu sprzedaży i dostawy. Nabywcy przysługuje prawo do wyrażenia zgody na otrzymywanie informacje marketingowych oraz handlowych od Wydawcy po zakończeniu procesu sprzedaży i dostawy Książki. 

Nabywcy dokonującego zakupu w Internecie przysługuje prawo zwrotu otrzymanej książki w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki z zamówionym egzemplarzem.